Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019
Beğen 0

Atiye Mtv Avrupa Müzik Ödülleri Yarışmasında

ATİYE, bu yıl 18.si gerçekleşecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nin “Best Turkish Act” kategorisinde birinci oldu… Duman, mor ve otesi, Hadise ve Cartel gibi güçlü adayların arasından birinciliği elde eden Atiye’nin Avrupa birinciliği için oylamalar 23 Ekim’e kadar http://tr.mtvema.com/oy-ver adresinden devam ediyor.

Atiye Türkiye’nin Oylarını Bekliyor!

ATİYE, 23 Ekim tarihine kadar diğer Avrupa ülkesi birincileriyle, bu yıl diğer yıllardan farklı olarak yeni başlatılan Dünya Çapında Hareket başlığı altında yarışacak. Kazanan Avrupa temsilcisi, 24 Ekim haftası Latin Amerika, Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Afrika/Hindistan/Orta Doğu’dan gelen bölgesel adaylarla birlikte duyurulacak. Sonrasında bu beş bölgesel aday “Dünya Çapında Hareket” kategorisi için mücadele edecekler ve kazananların duyuruları 6 Kasım’da MTV Avrupa Müzik Ödüllerinin yapılacağı “Belfast”teki törende yapılacak.

Bu yıl yetenekli adaylar arasında (rock, pop, hip-hop, alternatif ve arada kalan her tür müziği içeren) Lady Gaga, altı adaylık ile en başta geliyor. Katy Perry ve Bruno Mars’ın dört adaylığı var. Ve Adele, Justin Bieber ve Thirty Seconds To Mars’ın ise üçer adaylıkları bulunuyor. İkişer adaylıkları olan sanatçılar ise: Foo Fighters, Snoop Dogg, My Chemical Romance, Jennifer Lopez, LMFAO, Jessie J, Beyoncé, Coldplay, Eminem, Arcade Fire, Red Hot Chili Peppers, Far East Movement, Kanye West, Linkin Park, Wiz Khalifa ve Kings of Leon olarak sıralanıyor ve bu sanatçılardan daha fazlası da orada olacak!

ATİYE, tüm Türkiye’nin oylarını bekliyor. Oylamalar http://tr.mtvema.com/oy-ver adresinden yapılabiliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz