Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ocak 2019
Beğen 0

Aynanın Yeni Albümü Mavi Şarkılar Çıktı

Erhan Güleryüz ve Cemal Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ayna grubu mavi şarkılar albümüyle tekrar geri dönüyor.Kurulduğundan bu yana 25i aşkın müzisyenin gelip geçtiği ayna grubu unutulmayan birçok şarkıya imza atmışlardı.
Erhan Güleryüz’ün prodüktörlüğünde rüzgar yapım etiketiyle müzikseverlere ulaşacak olan mavi şarkılar albümünde 12 şarkı ve beş remix versiyon olmak üzere toplam 17 çalışma bulunuyor.Şubat ayında Avustralya’ya konser vermek üzere giden ve neredeyse yaz sonuna gelen mevsimden çok etkilenen Ayna’nın solisti Erhan Güleryüz, Hint Okyanusu’na karşı tüm şarkıları bir yaz coşkusuyla yazmış.

Dağıtımını Seyhan Müzik’in üstlendiği, tam bir uzun yol albümü olam ‘Mavi Şarkılar’ ilk klibi ‘Aşıklar Tepesi’ adlı çıkış parçasına çekildi. Yönetmenliğini Erhan Güleryüz’ün üstlendiği, 30 kişilik bir ekiple üç günde çekilen klip Antalya Kekova Üçağız Köyü ve İstanbul Kilyos’ta tamamlandı. Üçağız Köyü halkı tarafından büyük bir sevgiyle karşılandıklarını söyleyen Güleryüz’e Sibiryalı manken Olesya Turkovskaya eşlik etti.

İşte Ayna grubunun yeni albümü Mavi Şarkılar’ın içeriği

“MAVİ ŞARKILAR”

Aşıklar Tepesi
İki Yelken
Sallana Sallana
Ağlamadan Git
Duydun mu?
Züleyha
Rende
Böyle mi Olacaktık?
Çökertme
Mavi Yeşildi Gözlerin
Kahve İçtim Telveli
Hala Söylenecek Bir Türkümüz Var
Sallana Sallana (Remix Tonga Sunter)
İki Yelken (Remix 1 Tolga Sunter)
Çökertme (Remix TOolga Sunter)
İki Yelken (Remix 2 Ozan Sarıboğa)
Aşıklar Tepesi (Remix Ozan Sarıboğa)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz