Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019
Beğen 0

Beyonce Şubat Ayını Bekliyor

Geçen ayhamile olduğunu açıklayan ünlü şarkıcı Beyoncé Knowles, eşi Shawn ‘Jay-Z’Carter ile ilk bebeklerine Şubat ayında kavuşacağını açıkladı.

‘SundayNight’ adlı Avustralya TV programında gebeliği yüzünden görünüşünün dramatikbir biçimde değiştiğini itiraf eden Beyoncé, heyecanla beklediği bebeğinyaklaşık doğum tarihini açıkladı.

30 yaşındakişarkıcı programda yaptığı sohbet sırasında, “ Hamilelik hayatımı şimdiden çokdeğiştirdi. Ben 20 yaşından beri eşim Shawn ile beraberim. Birlikte 10 yılıdevirdik. Artık ailemizi büyütme zamanın geldiğini hissettim. İnsan hayatınınen büyük hediyenin sahip olabildiğim için Tanrı’ya minettarım..” diye konuştu.

MTV VideoMüzik Ödülleri Töreni’nde açıkladığı hamilelik haberi ile manşetlerde yer alanBeyoncé, bebeğin sağlığı için yoğun iş programına ara veremeye karar verdiğinisöyledi. Doğum hazırlıkları yapan ünlü şarkıcı, “Hayatımda ve kariyerimde birçok şeyi başardığımı düşünüyorum. Hiç bir şey için acele etmedim. Anne olmakiçin doğru bir zaman varsa, o zaman şimdi ve bu konuda çok mutluyum” dedi.

Kaynak:msn.com.tr

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz