Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2018
Beğen 0

Funda Arar Sessiz Sinema 2012 Albüm Şarkıları

Funda Arar, 10 şarkıdan oluşan yeni albümü “Sessiz Sinema” ile 2 Mayıs’ta müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Febyo Taşel, Niran Ünsal, Yıldız Tilbe, Saro Secikyan, Onur Baştürk ve Seda Akay gibi önemli isimlerin imzalarını taşıyan albümün ilk klibi albümün isim şarkısı “Sessiz Sinema”ya çekildi.

Funda Arar, albümünün ilk video klibinde bir film yıldızını canlandırıyor. Siyah – beyaz olarak çekilen klipte sanatçıya Alman model Andre Hamman eşlik etti. Şarkının ruhunun 1930’lu yıllar çağrıştırdığını ve dönem klibi olmasını özellikle istediğini belirten Funda Arar “Bu kez “Sessiz Sinema”nın “Artist”i ben oldum. Çok keyifli bir klip oldu” dedi.

Müziğini Febyo Taşel’in yaptığı, sözlerini Yıldız Tilbe’nin yazdığı parçanın yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlendi. Yaklaşık 40 kişilik bir ekiple, 20 saatte gerçekleştirilen çekimlerde, 1940’lara ait dekorlar ve kostümler ile, o dönemin film setinde geçen film yıldızları arasında bir aşk hikayesi anlatıldı. Styling’i Umut Eker tarafından yapılan klipte, kıyafetler Simay Bülbül imzası taşıyor.

Sessiz Sinema
Şarap Mevsimi
Var Mısın
Pişmanım
Yazık
Geciken Gözyaşı
Yom Yok
Yoksun
Hayat Arkadaşı
Leblebi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz