Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Aralık 2018
Beğen 0

Gökçenin Konser Programı

Melodisi, ritmi ve sözleri ile 2011 yazının en büyük hiti olan “Tuttu Fırlattı”nın da yer aldığı Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan üçüncü stüdyo albümü “Kaktüs Çiçeği” ile Gökçe, müzik listelerinin zirvesine şimdi de “Ne Yapardım” şarkısıyla yerleşti. Kışın geçen yoğun konser programına hiç ara vermeden devam eden Gökçe, mayıs ayında Türkiye’nin dört bir yanında yer alan üniversite şenlikleri ve festivallerinde sahne almaya hazırlanıyor.

Enerji yüklü sahne performansı ile doyumsuz bir müzik şöleni yaşatacak olan Gökçe; Sakarya, İskenderun, Mersin, Ankara, Çorum, Kayseri, Antakya ve Kıbrıs’ta eski ve yeni hit şarkılarının yanı sıra sürpriz coverlarında bulunduğu geniş bir repertuarla binlerce hayranının karşısına çıkacak.

“Böğürtlenli Reçel” ve “Beş Kuruş Yok” isimli albümlerinin ardından yayınlanan, dokuz şarkı bir remix olmak üzere toplam on şarkının yer aldığı albüm, konserlerin birbirini takip ettiği yoğun bir dönemde Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde, The Kulube ve Babajim stüdyolarında kaydedildi. Şarkıların düzenleme ve mixleri Alen Konakoğlu tarafından yapılırken, masteringi ise Michael Zimmerling yaptı.

Balkan müziğinin karakterini yansıtan, r&b, etnik ve pop rockı kendine özgü bir tarzda birleştiren bu albümde yine diğerlerinde olduğu gibi Gökçe’nin müzik ve sözleri yer alıyor. 70’ler tadında günümüz soundlarının kullanıldığı ve dinamik yapılı şarkıların ağırlıkta olduğu albümü Gökçe; samimi ve retro olarak tanımlıyor.

Albümde “Kıskanırım Seni Ben” isimli Türk sanat müziği klasiğini kendi tarzında yeniden yorumlayan Gökçe’nin diğer bir sürprizi de Miss Platnum’um “Mercedes Benz” şarkısının Gökçe’nin tarafından Türkçe sözler yazılarak yorumlanması.

03 Mayıs Perşembe Sakarya Üniversitesi
04 Mayıs Cuma İskenderun Prime Mall AVM David People Bar
05 Mayıs Cumartesi Mersin Marina
07 Mayıs Pazartesi Ankara Hacettepe Üniversitesi
08 Mayıs Salı İstanbul Maltepe Üniversitesi Bahar Şenliği
09 Mayıs Çarşamba Çorum Hitit Üniversitesi
10 Mayıs Perşembe Kayseri Erciyes Üniversitesi
11 Mayıs Cuma Antakya Mustafa Kemal Üniversitesi
12 Mayıs Cumartesi Ankara Üniversitesi
13 Mayıs Pazar Sivas
15 Mayıs Salı Karadeniz Teknik Üniversitesi
16 Mayıs Çarşamba Ankara Başkent Üniversitesi
18 Mayıs Cuma İstanbul Marmara Üniversitesi
20 Mayıs Pazar Ankara Koleji
24 Mayıs Perşembe Sakarya Özel Şahin İlköğretim Okulu
25 Mayıs Cuma Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi
26 Mayıs Cumartesi Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa kampusü

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz