Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2018
Beğen 0

Hepsi SIR albümü yakında

Hepsi Grubu Gülçinsiz ilk sınavına hazırlarnıyor bakalım gülçinin eksikliği fark edilecekmi? Yeni Tarzları merak ediliyor… müzik Hayatlarında Hepdinle.com yönetimi olarak başarılarının devamını dilerim..

RNB müziği Türk dinleyicisine sevdiren HEPSİ’den yeni bir tarz geliyor… İşin sırrının çok çalışmak, yenilikler yaratmakta olduğunu müzik dünyasına kattıkları ilklerle gösteren GRUP HEPSİ’den farklı soundda yeni bir şarkı “SIR” geliyor! Sır’ın sözü Pınar Uçarlar müziği Mehmed Andiçen’e ait…

Müzik severlerin karşısına çıktıları günden bu yana; “Hepsi 1, Hepsi 2, Şaka” albümleri başta olmak üzere, Winx Kayıp Krallığın Sırrı filminin soundtrack single ve Sezen Aksu’yla “Tempo” isimli maxi single çalışması yaptılar.

En iyi çıkış yapan grup ödüllerinin yanı sıra bir çok projeye imza attılar. Yurt içi ve yurt dışında verdikleri konserler ve turnelerle sahne showlarıyla bir ilk oldular.

Yorumlar

  1. aysıla dedi ki:

    hepsi grubu bence isimlerii de değiştirsinler ki gülçinden daha iyi kurtursunlar benim en sevmediğim kişi hepside gülçn di artık hepsi de değil en sevdiğim kişi cemre inşallah gruptan gitmez

Yorum Yaz