Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Ekim 2020
Beğen 1

Justin Bieberden Eleştirilere Cevap

justin-beiberKonserine iki saat geç çıktığı için eleştirilen Justin’den cevap gecikmedi.

Kanadalı şarkıcı Londra’daki konserine iki saat geç çıkınca olanlar oldu. Bir gün sona okulları olduğu için çocuklarını eve konseri izlemeden götüren aileler çok sinirliydi. Bu konserden sadece bir kaç gün sonra hasteneye giden Justin, tedavi gördü.

Sosyal medyadan hastane fotoğraflarını paylaşan ve Alman gazetesi Bild’e konuşan Justin, hayranlarına iyi olduğunu söylerken, bir yandan da kendisini acımasızca eleştirenlere ateş püskürdü. Justin zor bir yedi gün geçirdiğini itiraf etti ama artık çok daha iyi olduğunu da sözlerine ekledi.

“Zor bir hafta oldu. Her sabah çok çalıştım ve akşamları da konserimi vermek zorunda kaldım. Insanlar kamera önünde olunca yüzüne istediği gibi çirkince bağırabileceğini düşünüyor. Ben sadece bir insanım. Evimden çok uzaktayım, kültürümü, kardeşlerimi, arkadaşlarımı özlüyorum. Asla pişman değilim. Yaptığım her hatadan bir şeyler öğrendim.”

Geçen yıl sonunda Selena Gomez’le ayrılmasından bu yana Justin’in peşini skandallar bırakmıyor.

“Ben mütevazı kalmaya çalışıyorum. Dürüst olmak gerekirse, ben hala sadece dünya ile müziğini paylaşmak isteyen Kanada’dan oğlanım. Bir gün bir ailem olsun istiyorum ama şu anda yapmak isteğim şeyleri yapabildiğim için minnettarım!

Justin, turnesine devam edecek, ancak ‘öngörülemeyen koşullar’ nedeniyle Lizbon’da iki konserden birini iptal etmek zorunda kaldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz