Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Ekim 2020
Beğen 1

Justin Bieber:Selena Gomezi Çok Özledim

justin-bieberGeçtiğimiz haftalarada kendinden yaşça büyük meslektaşlarına rağmen genç yaşta şöhrete kavuşan Justin Bieber Selena Gomez çifti Utah, Salt Lake City’deki bir havalimanında görüntülendiklerinin farkında olmadan oldukça samimi bir şekilde kameralara yakalanmışlardı.

Çiftin havalimanında sürekli öpüşmeleri, konuşmaları, birbirlerinden hiç ayrılmamaları ilişkilerinin iyi gidiyor olduğunu düşündürmüştü. Ancak çiftin bir kez daha ayrıldıkları haberi magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

US Weekly sitesinde yer alan habere göre; yaşananlardan sonra Justin Bieber’la olan ilişkisi bir süre önce noktalanan Selena Gomez, Avustralyalı oyuncu Luke Bracey’yle görüşmeye başladı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen Selana Gomez’in yeni ilişkisi üzerine Kanadalı genç şarkıcı Bieber, geçtiğimiz günlerde Gomez’i ilk kez öptüğü anın hayatının en güzel anı olduğunu açıkladı ve sözlerine şöyle devam etti; “Arabadaydık. Kendimizi birdenbire öpüşürken bulduk. Benim için o an dünya durmuştu. Selena’yı ilk öptüğümde aşkın ne olduğunu anladım. Mutluluktan karnımda kelebekler uçuşuyordu. Bu durum Selena’yı öptüğüm her an, her sefer için geçerliydi. O anları gerçekten çok özledim.”

2011 yılında, ‘Monte Carlo’ adlı filmde birlikte rol alan ikili, bugünlerde sık sık buluşuyor ve girdikleri her ortamda meraklı bakışlara aldırmadan el ele göz göze görüntüler veriyor.

Justin Bieber ise Selena Gomez’i unutamamış durumda.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz