Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Şubat 2019
Beğen 1

Katy Perrynin Yeni Albümü Martta

Katy Perry’nin yeni albümünün adı Teenage Dream: The Complete Confection olacak. Bu albüm Katy Perry’nin 2. albümü olan ”Teenage Dream”in devamı şeklinde olacak.

Albüm 27 Martta satışa sunulacak. Albümde 12 şarkı yer alacak. Albümde Katy Perry’nin 1 numara olan şarkıları California Girls, Teenage Dream, Firework, E.T (Futuristic Lover), Last Friday Night yer alacak. Bu şarkılar dışında E.T şarkısının Kanye West ile olan düeti, Missy Elliott ile olan Last Friday Night’ın remix versiyonu, Jon Brion ile olan The One That Got Away şarkısının akustik versiyonu yer alacak. Bu şarkılar dışında 1 numara olan şarkıların 7 dakikalık Tommie Sunshine megamixleri de bulunacak.

Katy Perry, Teenage Dream albümü için ”Part of Me” adında bir şarkı kaydetmiş, şarkıyı albüme koymamıştı. Part of Me şarkısı da albümde yer alacak. Ayrıca albümden çıkan ilk single da bu şarkı olması gündemde. Teenage Dream için ”Dressin’ Up” ve ”Bullet” adında şarkılar da kaydetmişti. Bu şarkıların da albümde yer alacağı söyleniyor.

Katy Perry, albümü için ”Bu Teenage Dream tarihinin devamı. Popun Kralı’ndan sonra Billboard Hot 100 rekorunu kırmak büyük bir onurdu. Kalbimde pek çok düşünce vardı Bu yüzden albümümün bu özel sürümü hayranlarım için!” dedi…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz