Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Mart 2019
Beğen 1

Manganın Yeni Albümü Martta

manga’nın yeni albümü müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Prodüktörlüğünü gruptan Yağmur Sarıgül’ün üstlendiği ve Pasaj/GRGDN iş birliğiyle sunulacak yeni maNga albümünün adı “e-akustik” olarak belirlendi. Elektrikli akustik olarak tanımladıkları ve tüm enstrümanların canlı kaydedildiği, ancak elektronik sesler de barındıran yeni maNga albümü, üçü yepyeni toplam on iki şarkıdan oluşuyor.

Birkaç hafta içinde yeni albümlerini piyasaya çıkarmaya hazırlanan maNga’nın müthiş çıkış şarkısındaki sürpriz konuğu: Yıldız Tilbe.

Sözleri Ferman Akgül’e, bestesi Ferman Akgül ve Yağmur Sarıgül’e ait olan “Hani Biz” isimli yepyeni şarkılarında, konuk şarkıcı olarak Türkiye’nin en etkileyici yorumcularından Yıldız Tilbe’yle birlikte çalışan grup elemanları şaşırtıcı işlere ve beklenmedik düetlere imza atmanın kendileri için her zaman heyecan verici olduğunu vurguladılar. Bitmekte olan bir aşkın yarattığı hayal kırıklığını anlatan şarkıda, farklı bir Yıldız Tilbe yorumu ve müthiş bir iş birliğine tanık olacağız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz