Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Eylül 2020
Beğen 1

One Direction Yeni Rekorun Sahibi

one-direction-resimleriOne Direction grubu son single çalışması ‘Best Song Ever’ın video klibinin önceki akşam yayınladı.

Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson ve Zayn Malik’in kendileri dışında bir de farklı karakterlere büründükleri klip hem görsel hem de müziksel açıdan grubun hayranlarını sunuldu.

İngiltereli One Direction grubunun yeni klibi “Best Song Ever”, Miley Cyrus’ın geçtiğimiz ay yayınladığı “We Can’t Stop” klibi ile elde ettiği 1 gün içerisinde en çok izlenen VEVO klibi rekorunu kırdı. Miley Cyrus’ın 10.7 Milyon izlenme ile Justin Bieber’dan devraldığı rekorun yeni sahibini VEVO resmi Twitter hesabı aracılığıyla duyurdu.

Vevo, Best Song Ever klibi ile ilgili şu tweet’i attı; İlk verilere göre klip 10.9 Milyon kez izlendi bu One Direction’ın 24 saatlik rekoru kırdığı anlamına geliyor.Gerçek sonuçlar ise bugün ilerleyen saatlerde belli olacak. #BSEVEVORECORD Tebrikler Directioners!..

One Direction, Best Song Ever şarkısını aynı zamanda This Is Us adlı, grubun kurulumundan bugüne kadar geliş sürecini anlatan biyografik filmin tema müziği olarak da kullanacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz