Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018
Beğen 0

Tuğba özay eylül ayında albüm çıkartıyor

Manken Tuba Özay, Eylül Ayında Çıkaracağı Albüm ile Herkesi Şaşırtacağını Söyledi. Albümün Bu Hafta Tamamıyla Biteceğini Dile Getiren Özay, Daha Klip ile İlgili Bir Çalışma Yapmadıklarını İfade Etti

Afyonkarahisar’da bir pastanenin açılış töreninde gazetecilerin sorularını cevaplayan manken Özay, eylül ayında çok güzel bir albüm ile sevenlerinin karşısına çıkacağını bildirdi.

Albümdeki şarkının bütün sözlerinin kendine ait olduğunu aktaran Özay, “Yani ben ‘kaldır beni, yatır beni, tırmala beni, öp beni’ albümü yapmadım. Ben sözleriyle herkesin yüreğine, beynine, ruhuna dokunduracak, herkesi düşündürecek, duygulandıracak bir çalışmaya imza atıyorum.” dedi. Geçtiğimiz günlerde sanatçı Yavuz Bingöl’ün kendisine destek vermek için geldiğini hatırlatan manken Özay, “Yavuz Bingöl albümdeki şarkıları görünce çok şaşırdı. Bana Tuba ‘İçeri girdin Türkiye’yi şaşırttın, evlendin Türkiye’yi şaşırttın. Şimdi böyle bir albüm gerçekten herkesi şaşırtacaksın.’ dedi. Ben şarkıcı olmak için bu sektöre girmiyorum. Ben kitlelere ulaşabilen, kitleleri kucaklayabilen, ürettikleri ile insanların gönlünde yer edinen bin sanatçı olabilmek için bu kulvara giriyorum. Yoksa ticari bir amaç gütmüş olsaydım, ben bunu yıllar önce de yapardım. Öyle bir şeye ihtiyacım yok. Ürettiklerimin hat safhasındayım. Çok seviyorum, Sürekli şiir yazıyorum ve bunları besteliyorum ve eylül ayında da herkesi şaşırtacağım ve şaşırtmaya daha devam edeceğim.” şeklinde konuştu.

Özay, cezaevine girip, çıkmasıyla ilgili soruya ise şu cevabı verdi: “Geçtiğimiz günlerde savcının talebi doğrultusunda beraat istendi. Zaten ben hep söylüyordum, tarih beni affettirecek diye. Her şeyin zamanı var konuşmak için. Gerçi zamanı geldiğinde konuşur muyum, yoksa bu olay bir efsane olarak kalır ve kapanır mı onun da açıkçası şu anda muhakemesini yapmıyorum. Ama zaten neyin ne olduğu bellidir. İnsanlar belli şeyleri gözlemliyorsa neyin ne olduğunu bilir. Adalate sonuna kadar güveniyorum. O günlerden bu güne ne kaldı, kendimi bazı konularda yeniden keşfettim. İnanın şu pastalara bakarken oradaki insanları düşünüyorum, şu suyu içerken, nefes alırken, insanlarla beraberken sürekli aklımın bir köşesinde cezaevi duruyor. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Özgürlükten mahkum kalmak gerçekten çok acı bir şey. Çünkü yeri geliyor evde 2 gün yalnız kalıyor ve sıkılıyoruz. Bir de şu var; öyle günleri lehe çevirmek de kendi elinizde. O da nasıl olur? Oralardaki gözlemlerinden bir şeyler kapmak, ürettikleriniz, okuduklarınız sizi daha sonra daha farklı yerlere taşır. Yeter ki almasını bilin.”

Sanatçı ve mankenlerin cezaevine girmesi ve yargılanması nedeniyle insanların sanatçılara karşı bakış açılarının değiştiğinin hatırlatılmasına Özay, “Türkiye’de paşalar, generaller yargılanırken biz hiçbir şeyiz.” diye cevap verdi.

Manken Tuba Özay daha sonra okunan Kur-anı Kerim ve yapılan duanın ardından Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih ve Gülyurt Pastanesi’nin sahibi Mehmet Gülyurt ile birlikte kurdele keserek pastanenin açılışını yaptı. Manken Özay, burada Belediye Başkanı Çoban’a önümüzdeki yıl yapılacak Zafer Haftası’nda yapılacak festivale katılma sözü verdi ve Başkan Çoban’dan da festivale çağırma sözü aldı. Özay, önümüzdeki günlerde de bir hafta sonu ailesiyle birlikte termal otelde tatil yapmaya geleceklerini bildirdi. (CİHAN)

Tuğba özay

Yorumlar

  1. dilara dedi ki:

    harika tek kelimeyle

Yorum Yaz