Sponsorlu Bağlantılar


Demet Akalın 2015 Yeni Albümü Pırlanta Şarkıları

19 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, “Pırlanta” adını verdiği yeni albümünü DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Şarkıcı yeni albümünde Sezen Aksu, Aslızen, Ayla Çelik, Berkay, Cansu, İrfan Özata, Nezih Üçler, Sinan Akçıl, Soner Sarıkabadayı gibi önemli isimlerle çalıştı.

Demet Akalın’ın “Pırlanta” isimli yeni albümünde Burak Berberoğlu, Çağrı Telkıvıran, Enver Günen, Mustafa Ceceli, Volga Tamöz gibi isimler aranjör koltuğunda oturuyor. Albümün ilk videosu söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan “Ders Olsun” isimli şarkıya çekildi!

Demet Akalın yeni albümü şarkıları

 

Ders Olsun
Gölge
Şerefime Namusuma
Özüme Döndüm
Beş Yıl
Bekleyemedin Mi
Seven Sever
Ya Sana Birşey Olursa
Gidenlerin Kalanları
Günaydın Abla
Matmazel
Pırlanta
Çalkala
Ders Olsun ( Dj Ufuk Akyıldız Club Remix )

Demet Akalın resimleri

 

demet-akalın

 

Demet A

Ferhat Göçer sığmıyorum geceye ve zamana albümü şarkıları

05 Mayıs 2015 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

Başarılı sanatçı Ferhat Göçer uzun bir aradan sonra yepyeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Erol Köse prodüktörlüğünde hazırlanan albümün şarkı listesini  hepdinle.com farkıyla beğeninize sunuyoruz. Sanatçıya destek olmak için albümü müzik marketlerden satın alabilirsiniz

 

Albümdeki Eserleri:
01. Yillarim Gitti – Kendimle Yuzlestim
02. Satmisim Anasini
03. Sigmiyorsun Geceye ve Zamana
04. Aski Kim Icat Etti
05. Mesafeler Pt. 1
06. Yar Dola Dola
07. Yalnizliga
08. Kendimle Yuzlestim ( Remix )
09. Mesafeler Pt. 2
10. Sigmiyorsun Geceye ve Zamana ( Enstrumantal )
11. Mesafeler ( Enstrumantal )
12. Kendimle Yuzlestim ( Enstrumantal )

 

Ferhat Göçer resimleri

 

ferhat-göçer

Gökhan Tepe seninle her yere yeni albümü

16 Mart 2015 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

gökhan-tepe19 yıllık profesyonel müzik kariyerinde, müzik dünyasına 7 albüm ve 2 single kazandıran Gökhan Tepe’nin, 17 Mart’ta müzik marketlerde yer alacak olan yepyeni albümü “Seninle Her Yere”de 1 versiyon, 8 şarkı yer alıyor.

Geçtiğimiz yılın son aylarında yayınladığı “Gelsen De Anlatsam” şarkısıyla birlikte, sanatçının 14 Şubat’ta aşka özel yayınladığı “Sonsuza Kadar” şarkısının da yer aldığı albümde, ayrıca “Gelsen De Anlatsam”ın Erdem Kınay tarafından hazırlanan bir remix versiyonu da bulunuyor.

Prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü Gökhan Tepe’nin üstlendiği albümde; Şebnem Sungur, Ayla Çelik, Hakkı Yalçın gibi sanatçının yıllardır birlikte çalıştığı şarkı yazarlarının çalışmaları yer alıyor. Tüm bestelerin Gökhan Tepe imzası taşıdığı albümde; düzenlemeler Barış Özesener ve Erhan Bayrak tarafından hazırlandı. Mix’leri Serkan Kula, mastering’i ise Almanya’da Robin Smidth tarafından hazırlanan albümün fotoğrafları için Evren Arasıl’ın objektifinin karşısına geçen Gökhan Tepe, çok yakında sözleri Ayla Çelik’e, müziği ise kendisine ait olan “Kader” şarkısının video klibiyle müzikseverlerle buluşacak.

İsmail YK Yeni Albümü Kıyamet şarkı listesi

25 Şubat 2015 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

ismailykİsmail YK, iki buçuk yıllık bir aradan sonra yedinci solo albümü “Kıyamet”i 14 Şubat Sevgililer gününde Musicom etiketi ile dinleyicisiyle buluşturdu.

Uzun bir hazırlık döneminin ardından stüdyo çalışmalarını bitiren sanatçı, ‘’KIYAMET ‘’ isimli albümü için oldukça iddialı. Maya inanışına göre 21 aralık 2012 yılında gerçekleşeceğine inanılan “ Kıyamet” gününden esinlenen İsmail YK’nın “Kıyamet” i aşkla koptu.

Albümde ; Kıyamet Kopar , Özlüyorum Ben Seni , Zeytin Gözlüm , Ver,Bırakmadım Seni,Maymun İştahlı ,Kahpe Dünya,Çıkmam Seneye,Şu Yerdesin,Ah ylim,Egoist ,Yaralıyım isimli 12 şarkı yer alıyor.Albümün çıkış şarkısı ”KIYAMET KOPUYOR ” .Şarkıların bir çoğu kendisine ait olan sanatçı, son çalışmasında Dubstep, House, Pop, Fantazi, Flamenko, Alaturka gibi müzik motifleriyle albümü zenginleştirdi.

Ayrıca İsmail YK, diğer albümlerinde olduğu gibi “Kıyamet” albümünün müzik yönetmenliği ve aranjörlüğünü de kendisi üstlendi.

Halil Sezai 2015 yeni albümü ervah-ı ezel şarkı listesi

01 Şubat 2015 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

Halil Sezai’nin, üçüncü solo albümü “Ervah-ı Ezel” Dokuzsekiz müzik yapımcılığında müzik marketlerde yerini aldı. Fark yaratan yorumu ve besteci kimliği ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan sanatçı, bu kez daha önce usta isimlerin seslendirdiği eserlerden oluşan özel bir repertuar hazırladı.

Aşık Sümmani, Ahmet Kaya, Cemal Safi, Ergin Ergün Keleş, Ferdi Tayfur, Feridun Hürel, Onno Tunç , Onur Akın, Selçuk Tekay, Selda Bağcan, Sezen Aksu, Sezgin Büyük, Ümit Yaşar Oğuzcan, Yavuz Top gibi usta isimlerin unutulmaz şarkılarını farklı ve kendine özgü yorumu ile yeniden müzikseverlerle buluşturuyor.

Müzik direktörlüğünü Halil Sezai’nin yaptığı ve unutulmaz 11 eserin yer aldığı albümde, tüm düzenlemeler “Ekin Eti” imzası taşıyor. Fotoğraflarını Mehmet Turgut ‘un çektiği albüm kartonetinin, grafik çalışması Berkcan Okan tarafından hazırlandı.

 

 

1. Ervah-ı Ezelden (Söz : Aşık Sümmani / Müzik : Yavuz Top)
2. Gaybana Geceler (Söz : Ergin Ergün Keleş / Müzik : Onur Akın)
3. Beni Unutma (Söz : Ümit Yaşar Oğuzcan / Müzik : Selda Bağcan)
4. Prangalar (Söz – Müzik : Ferdi Tayfur)
5. Gece (Söz – Müzik : Feridun Hürel)
6. Git (Söz : Sezen Aksu / Müzik : Onno Tunç)
7. Arka Mahalle (Söz – Müzik : Ahmet Kaya)
8. İki Keklik (Söz – Müzik : Anomim)
9. Mamoş (Söz – Müzik : Anomim)
10. Duyanlara Duymayanlara (Söz – Müzik : Sezgin Büyük)
11. Vurgun (Söz : Cemal Safi / Müzik : Selçuk Tekay)

 

 

Halil Sezai resimleri

 

halil-sezai

Ebru Gündeş araftayım yeni albüm şarkıları

18 Ekim 2014 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

ebru-gundes-b12Başarılı yorumcu Ebru Gündeş uzun süren bir hazırlık aşamasından sonra 2,5 yılı geçen ayrılığa yepyeni albümü “Araftayım” ile son veriyor. Aranjelerini Taşkın Sabah, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli ve Erhan Bayrak’ın hazırladığı albümde, Sezen Aksu, Alper Narman, Ayla Çelik, Cem Yıldız, Efe Bahadır, Gökhan Tepe, Gülden Mutlu, Gülşen, Onur Özdemir, Serdar Ortaç, Sıla Gençoğlu, Sinan Akçıl, Şebnem Sungur gibi önemli ve büyük isimlerin eserleri yer alıyor…

Ebru Gündeş internet üzerinden yaptığı Facestar yarışmasının söz ve beste birincisi Kaan Karamaya’nın “Sor Bakalım” adlı şarkısında, yine aynı yarışmanın ses birincisi Ali Başar ile düet yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

Albüm şarkıları

 

Oku Canıma
Söz ve Müzik: Sıla Gençoğlu
Her Durumda
Söz ve Müzik: Gülşen
Araftayım
Söz: Şebnem Sungur Müzik: Gökhan Tepe
Müstehak
Söz ve Müzik: Sezen Aksu
Nerdeydin
Söz: Sıla Gençoğlu Müzik Efe Bahadır
Aynı Aşklar
Söz ve Müzik: Serdar Ortaç
Bir Devir Bitti
Söz ve Müzik: Sinan Akçıl
Aramızda
Söz ve Müzik: Alper Narman – Onur Özdemir
Aşkın Huzurunda
Söz: Ayla Çelik Müzik Gökhan Tepe
Soğuk Odalar
Söz ve Müzik: Gülden Mutlu
Mecbursun
Söz ve Müzik: Sezen Aksu
Üfelediler Söndüm
Söz: Neşe Şen Müzik: Cem Yıldız
Sor Bakalım
Söz ve Müzik: Kaan Karamaya

Murat Dalkılıç daha derine 2014 albüm şarkıları

03 Ağustos 2014 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

murat-dalkılı.Murat Dalkılıç’’ın merakla beklenen 3.albümü “DAHA DERİNE” müzikseverlerle buluştu! Ozan Çolakoğlu’nun müzik direktörlüğünü üstlendiği DMC imzası taşıyan albüm çıktığı günden beri dijitalde büyük ilgi görüyor! 17 Temmuz Perşembe itibariyle albüm müzik marketlerdeki yerini de aldı. Albüm ile aynı adı taşıyan “Daha Derine”nin yanı sıra, “Bu Nasıl Aşk”, “Yani”, “Kördüğüm”, “SMS”, “İki Yol”, “Aşka Doydum”, “Haydut” gibi birbirinden iddialı 13 şarkıyla Murat Dalkılıç yaza damgasını vuracak.

Murat Dalkılıç yeni albümünde Gülşen, Harun Tekin, İskender Paydaş, A.Emir Batkan ve Alper Erinç gibi bir çok önemli isimle çalıştı.

Albümün çıkış şarkısı olan, “Bu Nasıl Aşk”ın söz ve müziği Oğuzhan Koç’a, aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait. İlk klibini de bu şarkıya çeken Dalkılıç, çekimleri 30 kişilik bir ekiple Antalya, Belek’te 2 günde tamamladı. Klip için Sedat Doğan yönetmen koltuğuna otururken, kamera karşısında ise Dalkılıç’a Finlandiyalı güzel Heidi Hautanen eşlik etti.

“Bu Nasıl Aşk”a ilk klibini çeken Murat Dalkılıç, ikinci kez “Derine” için başarılı oyuncu Özge Özpirinçci ile kamera karşısına geçti. Çekimleri İstanbul’da 3 günde tamamlanan “Derine”ye aksiyon dolu bir klip çeken Dalkılıç’ın klibindeki motor üzerindeki kovalamaca sahneleri ise aksiyon filmlerini aratmadı! Özge Özpirinçci ve Dalkılıç’ın birlikte çektiği sahneleriyle “Derine” hem dinleyenlerin hem de izleyenlerin nefesini kesecek!

İskender Paydaş Zamansız Şarkılar 2 Albümü Şarkılar

03 Ağustos 2014 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

iskender-paydas-morİki yıl önce çıkardığı “Zamansız Şarkılar” albümüyle geniş kitlelere seslenen aranjör, besteci ve prodüktör İskender Paydaş; müzikseverler tarafından merakla beklenen ikinci albümünü beğeniye sunuyor. “Zamansız Şarkılar II” albümünde müziğin devlerinden Nazan Öncel, Şebnem Ferah, Sıla, Atiye gibi pek çok ünlü isim yer alıyor. İlk albümün devamı niteliğindeki bu albümün en önemli sürprizi ise Tarkan!

Tarkan, İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar II” albümünde söz ve müziği kendisine ait yepyeni bir şarkı seslendirdi. Albümün çıkış şarkısı “Hop De”nin video klibi de çok yakında müzik kanallarında seyirciyle buluşacak.

Serdar Ortaç 2014 albümü bana göre aşk şarkı listesi

16 Haziran 2014 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

Serdar Ortaç müzik hayatının 20. yılına özel 14 şarkıdan oluşan “20. Yıl / Bana Göre Aşk” isimli yeni albümüyle müzik marketlerde yerini aldı. Emre Müzik etiketiyle sunulan albümde 12 şarkının söz ve müziği Serdar Ortaç imzası taşıyor. Tüm şarkılarının masteringi Londra Metropolis stüdyolarında TonyCousins tarafından hazırlanan albümde, yine her zaman olduğu gibi İskender Paydaş, Tolga kılıç, Murat Yeter, Mert Ekren, Suat Aydoğan gibi Türkiye’nin en iyi aranjörlerini ve müzisyenlerini yer alıyor…

Tanrım
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Bana Göre Aşk Yok
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Bereketsiz
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Acılarımız Bir
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Hasret
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Şantaj
Söz: serdar Ortaç Müzik: İskender Paydaş
Aşk mı Lazım?
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Unutursun
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
İzin Ver Aşkım
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Aklım Kalbime Dost
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Sefa
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Bilmediğim Yerlerdesin
Söz: Tarık İster Müzik: Suat Aydoğan
Arıyorum
Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Kadınım
Söz & Müzik: Serdar Ortaç

Serdar Ortaç resimleri

serdar-ortaç

Demet Akalın 2014 albümü rekor şarkı listesi

05 Nisan 2014 Yazan  
Kategori Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

demetakalin1Demet Akalın yeni albümü “Rekor” için gün sayıyor. Doğum yaptıktan sonra konserlerine kaldığı yerden devam eden Demet Akalın, Nisan ayında çıkaracağı yeni albümü “Rekor” ile bu yılın da konser rekortmeni olacağının sinyallerini şimdiden veriyor…

Geçtiğimiz yıl çıkardığı albümüyle en çok ödül alan sanatçı olan Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, Nisan ayının son haftasında yeni albümü “REKOR” ile sevenlerinin karşısında olacak. Günlerdir sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında olan yeni albümü için gün sayan Demet Akalın, yine diller dolanacak yepyeni şarkılarıyla bu yaza da damgasını vuracak.

Bugüne kadar 7 albüm, 2 single ve 2 maxi single çıkaran Demet Akalın; “Rekor” albümünde Ersay Üner, Gökhan Özen, Ceyhun Çelikten gibi isimlerle beraber çalıştı.

Her şarkısıyla olay olan hit fabrikası Demet Akalın geçen yıl söylediği “Dinlenme ve indirilme listelerine bakınca tek rakibim olduğunu görüyorum. O da yine ben” cümlelerini bu yıl da yeniden tekrarlayacağa benziyor…

 

 

 

Demet Akalın Rekor 2014 Albümü Şarkıları Listesi.

01. Demet Akalın – Ummadığım Anda
02. Demet Akalın – Son Söz
03. Demet Akalın – Sözum Ona
04. Demet Akalın – Rekor
05. Demet Akalın – Gurur Duyarım
06. Demet Akalın – Ödeştik
07. Demet Akalın – Koltuk
08. Demet Akalın – Kibrit
09. Demet Akalın – Gala
10. Demet Akalın – Kötu Kalpli
11. Demet Akalın – Pardon
12. Demet Akalın – Vay Vay Vay
13. Demet Akalın – Hatıram Olsun
14. Demet Akalın – Savrulurum
15. Demet Akalın – Nefsi Müdafa

Sonraki yazılar »