Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Şubat 2019
Beğen 1

Shakiradan Yeni Albüm Müjdesi

shakiraGrammy ödüllü şarkıcı ve besteci Shakira yeni albümünü 2014 yılında Sony Music etiketiyle yayınlayacağını açıkladı. Albümün ilk single’ı ise Ocak ayında hayranların beğenisine sunulacak. Halen stüdyoda yeni albüm çalışmalarına devam eden sanatçı aynı zamanda “The Voice” programının 2014 bahar sezonunda da jüri üyesi olarak yer alacak.
Sony Music Entertainment CEO’su Doug Morris “Shakira bir dünya starı ve inanılmaz bir yetenek. Bir kez daha Sony Music ailesi olarak onla çalışacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” derken, Sony Music Latin, İspanya ve Portekiz CEO’su Afo Verde ise “Shakira eşsiz bir sanatçı. Latin kültürünü ve ruhunu dünyaya yayıyor ve onun gibi bir sanatçıyla çalışmak bizim için bir ayrıcalık ve büyük onur.” diyor.
Kolombiyalı şarkıcı ve besteci Shakira kariyeri boyunca, dünya çapında 60 milyonun üzerinde albüm sattı ve 2 Grammy, 8 Latin Grammy, 4 World Music Award, 3 American Music Award ve 5 Billboard Müzik Ödülü dahil olmak üzere sayısız ödülün sahibi oldu. Son 10 yılın Amerika’da en çok satılan 20 single arasında 4 şarkısı bulunan sanatçı ayrıca Güney Amerikalı olup Amerika’da 1.sıraya yerleşen tek yıldız oldu. 18 yaşından itibaren sürekli vakıflarla çalışan ve benzeri görülmemiş bir hayırsever olan Shakira, 2011 yılında Amerika devlet başkanı Obama tarafından verilen unvanla Latin asılı çocukların eğitimine yönelik bir komisyonda çalışmalarına devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz